برگزاری مسابقات لیگ سراسری ووشوی بانوان

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی لیگ برتر ووشوی باشگاه‌های ایران با حضور 11 تیم در دو گروه به صورت رفت‌وبرگشت به مصاف هم می‌روند تا در نهایت دو تیم برتر هر گروه به نیمه‌نهایی راه‌ یابند.

در گروه نخست تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان، کارون اروند خرمشهر، مقاومت(سپاه) کرمانشاه، هیات ووشوی قم و هیات کردستان حضور داشتند، که مقاومت(سپاه) کرمانشاه با چهار امتیاز در صدر گروه نخست ایستاد و دانشگاه آزاد اسلامی نیز با 6 امتیاز در گروه دوم، صدرنشین شد.

در گروه دوم نیز تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، هیات ووشوی مشهد، هیات  شبستر، هیات البرز، هیات تهران و هیات ووشوی کرمانشاه رقابت می‌کنند. این رقابت‌ها فردا در مجموع ورزشی آزادی برگزار می‌شود.

وزن‌کشی این مسابقات روز گذشته انجام شد و مسابقات نیز امروز برگزار می‌شود. تیم ووشوی بانوان باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در چهار سال گذشته قهرمان لیگ برتر بوده است و امسال در ترکیب این تیم جوان‌گرایی‌هایی صورت گرفته که جذابیت‌های لیگ را افزایش  می‌دهد.

لازم به ذکر است تیم ووشوی بانوان دانشگاه آزاد اسلامی امروز با هیات ووشوی شبستر و هیات ووشوی البرز به رقابت خواهد پرداخت.