printlogo


درهای سازمان امور دانشجویان بسته شد

صبح دیروز نمایندگان شوراهای صنفی سراسر کشور برای پیگیری مطالبات خود به سازمان امور دانشجویان رفتند تا با مجتبی صدیقی، رئیس این سازمان و معاون دانشجویی وزیر علوم به گفت‌وگو بنشینند.
این نشست که از قبل برنامه‌ریزی شده بود برای اعتراض در مورد ابلاغیه آموزشی اخیر سازمان امور دانشجویان و البته با گرفتن مجوزهای لازم بود. چندی‌پیش وزارت علوم آیین‌نامه شوراهای صنفی را تدوین و ابلاغ کرد. کمتر از دو ماه بعد بندهای مهم این آیین‌نامه را تغییر داد یا حذف کرد؛ موضوعی که با اعتراض دانشجویان روبه‌رو شد. از همین رو دانشجویان با تعیین وقت قبلی خواستار دیدار با صدیقی شدند.
بعد از ورود دانشجویان به سازمان، در‌های سازمان امور دانشجویان بسته شد و نیروهای انتظامی خواستار بیرون رفتن دانشجویان شدند. رئیس حراست سازمان ضمن اظهار بی‌اطلاعی از این فرآیند، خود را کاملا مبری از این مورد دانست.
از سوی دیگر زمان بسته شدن سازمان امور دانشجویان ساعت 14 اعلام شده که در اصل زمان اصلی ساعت 16 است. پس از پیگیری‌های فراوان دلیل این اقدام آلودگی هوا اعلام شد. پس از جمع‌شدن عده کثیری جلوی در سازمان به دلیل این اقدامات، تعدادی از مسئولان و کارمندان این سازمان جلوی درها رفته و کار ارباب رجوعان از پشت درهای بسته در حال رسیدگی بود.


Page Generated in 0/0119 sec